| ClaudiaClauuu a întrebat:

Am 17 ani jumate, 1.55 SI 40 de kg. Mai am o sansa sa mai cresc? Dar sa ma ingras? Imi doresc foarte mult sa ma ingras, sunt foarte slaba, mananc foarte mult si nu se pune pe mine. Nu mai suport crying(

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Din pacate de crescut nu mai ai cum sa mai cresti, presupun ca si mama ta cam aceeasi inaltime o are, in general fetele se opresc din crescut undeva la 15 ani, de ingrasat odata cu varsta cu siguranta te vei mai implinii, poate dupa ce vei naste te vei chinui sa slabesti si nu mai poti, asa ca nu iti dorii ceva ce toata lumea detesta, si anume grasimea

Răspuns utilizator avertizat
| Aurashyk a răspuns:

De ingrasat sigum mai poti daca mananci sanatos si de 5-6 ori pe zi cate putin.Dar oricum daca esti asa de la mama-natura fara chimicate si prostii pentru slabit atunci fii mandra de corpul tau fiindca sunt sigura ca o multime de fete te invidiaza.

| Johanna_Sara_Amy_1991 a răspuns:

Poti sa mananci chipsuri... etc /ce nu e sanatos/

| treleleuca a răspuns:

De ingrasat singur ca ai sansa dar nu foarte mult