| krik a întrebat:

Exercitiile cardio te ajuta sa slabesti? Daca da, cam in cat timp? De cate ori pe saptamana trebuie executate? Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Exercițiile fizice trebuie făcute zilnic pentru a putea ține sănătatea intactă.
După o lună de zile de exerciții și o alimentație bogată în fructe și legume proaspete, ceaiuri depurative, etc.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| shadovv a răspuns:

Depinde ce exercitii cardio... ca sa slabesti trebuie sa transpiri, ca sa transpiri trebuie sa faci miscare. Incearca sa faci jogging, ciclism, cross etc.

| krik explică:

Va multumesc tuturor :*:*