| Antony_Mihay_1998 a întrebat:

Stie cineva, pentru admiterea la liceul militar, in special la proba sportiva, in cat timp trebuie executate exercitiile, cat mai explicit va rog, Multumesc anticipat (cel mai clar raspuns funda big grinwinking )

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Http://www.mapn.ro/recrutare/elevi.php
Aici iti explica exact in ce constau. Mult succes!

| Maioru a răspuns:

Inainte de o vizita medicala amanuntita se dau niste probe sportive care constau in tractiuni la bara, flotari, alergari, sarituri in lungime si altele care se aleg aleatoriu de catre comisie. Timpii sunt diferiti si numarul flotarilor si exista un timp minim si un timp maxim in care trebuie sa te incadrezi.Nu stiu daca te-am lamurit in totalitate dar ce pot sa-ti spun ca difera de la an la an