Întrebare recomandată | imyourdestiny2 a întrebat:

Exista clinici de dezalcoolizare in Timisoara? Daca da, unde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal imyourdedestiny29 este o clinica la Jebel SIGUR este. Pa si o seara buna!

| AndyDeiu a răspuns:

AA. Alcolici anonimi o societate mai ascunsa undeva prin Timisoara care doar da sfaturi pentru asa ceva.dar putini se inscriu acol..Ma gandesc ca umbli des prin unirii ceea ce e iar un factor mare al problemei tale laughing Apropo. Vointa ta poate fi cea mai mare clinica privata si sigura din tine nu din Timisoara happy Apropo si eu sunt din Timisoara :d