| andutzu12 a întrebat:

Buna TPU as dori adresa unei clinici de dezalcoolizare din Ploiesti exista clinica privata sau tratamentul se face la spital va multumesc pentru ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cyulycao a răspuns:

Poti sa scapi de aceata dependenta si fara sa ajungi la o clinica de dezalcoolizare si asta pe cale perfect naturala...astept raspunsul tau ca sa putem colabora in vederea rezolvarii acestei probleme