| SecretLover10 a întrebat:

Exista niste exercitii sau alimente care te ajuta sa te inalti? Va rog rog daca exista sa mi le spuneti!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt patru sporturi are te ajută să te înalți, înot/volei/baschet/handbal.
Trebuie să faci de trei ori pe săptămână, o alimentație cu multe fructe și legume dar și carne (ai nevoie de proteine) și vezi ce rezultate ai obținut după 6 luni de antrenament.
Poți combina și două dintre ele.
Pa, pa.

| yanis a răspuns:

Baschet,volei

| ovy777 a răspuns:

Alimente nu stiu dar la exercitii poti sa faci tractiuni la bara sau sa stai agatat de bara.Sau sa te apuci de baschet.Sau la scoala ii spui profului ca vrei sa te inalti si sa te lase sa stai agatat de spaliere. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Etnobotanicele.nu numai ca te inalta, dar poti chiar sa zbori.

| eusebiu99 a răspuns:

Da bun raspus cu etnobotanicele poti sa si mori daca nu stiai...