| gingergirl1 a întrebat:

Ce haine sa port ca sa par si eu mai inalta? Sau ce sporturi, alimente ajuta sa te inalti? Fundaa

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa pari mai inalta poti purta incaltaminte cu tocuri iar sporturile ce te ajuta sa te inalti sunt inotul, basketul si handbalul

| paulaaaaa a răspuns:

Tocurile sunt cea mai buna solutie pentru a parea mai inalta, si pe lanaga asta, iti arata corpul mai suplu si mai bine conturat. Despre alimente, nu prea exista alimente ca sa te inalti laughing decat sa ai grija la alimentatie sa nu te ingrasi. Si cat despre sporturi, ei bine, sunt multe sporturi care te inalta, de exemplu volley sau basket. Deci tine minte ca in primul rand este sanatatea, si apoi aspectul. Asa ca sper ca vei reusi sa faci ceea ce iti propui. Bafta :*!

| d2i2n2 a răspuns:

Pai porti purta tocuri mai inalte, dar daca faci un sport anume adica handball sau baschet te mai inalti putin.Bine aici intervine ce-a ce doresti tu sa faci.Eu te exemplu am facut handball si sunt destul de inalta am 1, 70 inaltime, si am 13 ani.
Tu ce inaltime ai si cati ani ai?

| gingergirl1 explică (pentru d2i2n2):

Wow...eu am 14 ani si 1, 57 inaltime.