| andreeeeeeeea a întrebat:

Exista pastile de ingrasat? adica in afara de anticonceptionale si alte chestii, strict pentru ingrasare.si daca da denumirile. mc funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danutza_2917 a răspuns:

Unii sunt disperati sa slabeasca altii sa se ingrase. Ai fost slaba intotdeauna, desi ai un stil de viata sanatos, adica nu sari peste mese, consumi alimente variate atunci poate ca faci parte din categoria persoanelor cu un metabolism accelerat. Daca esti sanatoasa nu ar trebui sa te deranjeze ca esti mai slaba. De fapt ce varsta, inaltime si greutate ai? Daca tii neaparat sa te ingrasi foloseste vitamine, deoarece cresc pofta de mancare, eu iti pot recomanda doua produse care au dat rezultate si in alte cazuri http://aloeveraforever.ro/produse/suplimente-nutritive/forever-kids sau http://aloeveraforever.ro/......-chocolate folosit ca si desert dupa una din mesele principale.

3 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Dulce, paine, fainoaseee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anticonceptionalele sunt pentru a nu face un bebe...eu iau de 5 ani si nu am pus nici macar un kilogram, iar pastilele pentru ingrasare sunt periculoase pentru ca te poti ingrasa brusc foarte mult iar apoi e greu de dat jos.Nici eu nu reusesc sa pun dar mi-e frica sa incerc cu pastile, mai bine sa am 45 de kilograme decat 100 sau chiar mai mult

| fiona26 a răspuns:

Buna, nu e bine sa iei pastile pentru ingrasat. Iar anticonceptionalele chiar nu sunt o solutie. Mai bine consulta un medic. Pup