| anonim_4396 a întrebat:

Există vreun centru sau clinică de control oftalmologic gratuit în Bucureşti? adică să nu trebuiască să ţi faci ochelari chiar atunci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Da, dar pentru acest lucru trebuie sa-ti iei o trimitere de la medicul de familie si tot el iti recomanda unde sa mergi. Sigura conditie este sa ai asigurare sociala.