| IHEMM a întrebat:

Am fost la un control oftalmologic si am dat comanda la niste ochelari de vedere. In cate zile ii primesc, aproximativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iaca na, de unde sa stim noi unde ai facut comanda si cat dureaza. poate sa dureze 10 zile, poate sa dureze 3 zile. Nu ti a trecut pe cap sa intrebi cand ai dat comanda si nu pe net

| IHEMM explică (pentru suntserios):

Ma gandeam ca e un termen fix. stabilisem sa intreb asta, dar am vorbit cu cei de acolo la sfarsitl consultatiei si uitasem de aspectul asta.

| AdrenalinTm a răspuns:

In exact 7 zile maXim promit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii primeam in 2-3-4 zile.

| petrestelistu a răspuns:

De obicei cam in 10 zile