| PhaseMorphXR a întrebat:

Exista vreun medicament din categoria Benzodiazepinelor care se poate cumpara fara prescriptie medicala in Romania?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu exista, poti merge la medicul de familie pentru reteta. Daca vrei ceva fara reteta exista la magazinele naturiste sedative usoare gen Passiflora.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu si nici unde altundeva in lumea civilizata.

| CybeRAthlete a răspuns:

Fara prescriptie nu.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate cumpra Diazepam din unele farmacii de la tara. eu am reusit sa fac asta. sau lasa ca faci rost de la mine ^^