| SunnyFlame a întrebat:

Fervex sau coldrex? care e mai bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexa1898 a răspuns:

Coldrexe mai puternic

4 răspunsuri:
| Carllla a răspuns:

Coldrex. De ce? Pentru ca este isi face si mai repede efectul si are si un gust mai bun. :* Kisses.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Coldrex, ti-l recomand pe cel la plic

| deea_4470 a răspuns:

Pai.Coldrex este mai puternic si mai bun, chiar daca fervex are un gust mai placut (ma refer plicute)

| Danger a răspuns:

Coldrex