| Anonim0096 a întrebat:

Folosesc crema pentru acnee,isotrexin,de vreo patru luni recunosc este o crema foarte buna, dar in urma cosurilor mi-au ramas niste "gropite" si stiu ca sunt creme de regenerare a pileii si vreau sa imi spuneti daca ati folosit si daca a avut vreun efect!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Deya1 a răspuns:

Poate că sună "old-fashion" dar cea mai bună cremă de regenerare a pielii pe care am folosit-o este tradiţionala cremă de gălbenele... Good luck!