| Nina10b a întrebat:

Fratele meu in varsta de 13 ani are de aproximativ doua saptamani o senzatie de rau(greata) cam in fiecare dimineata pana la amiaza si nu poate manca nimic. Mentionez ca analizele le-a facut curand si nu exista vreo problema. Despre ce credeti ca este vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca stim mai bine decat un medic? Daca era fata poate as fi dat un diagnostic.Asa ca fuguta la medic.Pot fi zeci de cauze.

| neutrino a răspuns:

Noi nu suntem mai capabili si nici mai calificati decat un medic. Mergi frumusel la medicul de familie si cu siguranta ca acesta iti va da sfaturile necesare si competente. Multa sanatate!