| Anonim_9586 a întrebat:

Fratiorului meu de 3 luni i-au aparut niste bubite mici rosii pe varful limbii, ce inseamna asta? Va rog raspuns URGENT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie dus la medicul de familie, e mic nu ne putem juca...

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Spune-i mamei tale sa cumpere glicerina boraxata cu stamicin si sa-i dea pe bubite.

nony
| nony a răspuns:

Se face rau laughing..glumeeesc..o iritatie de la ceva prea cald.

| alexdop21 a răspuns:

Cum spune si claudia21 e grav, dar sa nu te panichezi prea tare, poate doar a baut laptic fierbinte sau s-o fii iritat!

| sorin a răspuns:

A spart semintelaughing Glumesc, mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o ciupercutza dar la copii mici astea sunt frecvente, gllicerina boraxata sper sa nu fie altceva.

| Dior a răspuns:

Astea sunt probleme serioase! intreabati medicul de familie!