| jon22 a întrebat:

FUNDA.Cand rad sau tusesc mai mare ma tine ceva in partea stanga a capului mai exact pe deasupra urechi.Nu este chiar o durere mai mult un junghi asa.M-am gandit la o nevlagie pentru ca mai vine si sper tampla cateodata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ely3 a răspuns:

Ar putea fii ceva mai grav. Cel mai bine este sa mergi la un doctor.Credema si eu am avut o problema si m fost la medic.Frica a trecut.Multa sanatate::*