| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am o mica durere in partea stanga a capului mai sus de tampla durerea sta cateva secunde si dispare apoi iar revine ieri am simtit ca o presiune in ceafa apoi azi s-a mutat mai sus de tampla in stanga ma doare de 4 zile! ce credeti car putea fi ceva foarte grav ca deja sunt foarte speriat sa nu fie cine stie ce alte sintome nu am avut \va rog sa nu ma spaeriati cu cinestie ce boli grave ca deaea nu am fost nici la medic! dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji de nici o boala grava, dar trebuie sa mergi la doctor ca sa-ti dea ceva pentru a opri durerea.E posibil sa fi obosit si oboseala sa se fi manifestat in felul asta. Vorbeste si cu mama ta, sau tatal tau si o vizita la doctor nu-ti va face nici un rau, daca ai zis ca nu ai alte simptome, sigur nu e ceva grav.Toate cele bunewinking

| floryn05 a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

Pai imi era foarte frica sa nu fie vreo tumoare cerebrala cam citi pe net si sincer ma cam luat frica nu am avut cazuri in familie de asa ceva niciodata sunt baiat am 16 ani si chiar imi faceam griji

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru floryn05):

Stai linistit.Nu trebuie sa te gandesti la ce e mai rau.Incearca sa vezi partea plina a paharuluiwinking

| 3manuela a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav, poate fi de la curent sau poate fi de la alimentalie, sti daca nu mananci ce trebuie si cat trebuie pot aparea manifestari de genul..eu am anemie si mi se intampla des pur si simplu simt ca ma topesc..nuti face griji ia o aspirina sa previ o raceala si daca nu iti trece in urmatoarele zile iti recomand sa consulti un medic. sper ca te-am ajutat..sanatate

| dori12 a răspuns:

Noi nu ne putem da cu parerea pentru ca nu ne pricepem.mai bine mergi la un doctor decat sa-i asculti pe toti care se dau medici