| DeyYyUu a întrebat:

FUNDA! care stie incat timp creste o unghie de la picor stiuca pare putin o intrebare de prosti da maim rupto si nu stiu in cat tim o sa creascava rog ziceti-mi FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| adytza0700 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar cred ca in maxim 3 luni. fundita plz!

| GrizzlyRO a răspuns:

Cam in 5 zile happy Bine eu sunt baiat deci nu am de unde sa stiu in cat timp creste la fete happy eu iti spun din experienta mea. Eu am taiat-o prea scurt si cand jucam fotbal ma durea sin in 4-5 zile era ok happy

| cockye a răspuns:

Si prietenu meu a patit la fel i-a crescut intr-o luna jumatate!happy
Conteaza si corpul nu la toti creste la fel.Pa,pa happy

| DeyYyUu explică:

Si eu is baiat ma

| DeyYyUu explică:

Am pe jumatate dacamai mise rupea unpick imi venea sangele crying

| costyjoker a răspuns:

Daca ai rupto pe toata in jur de o luna daca o jumatate cam asa (si eu am rupt jumate ) 1-2 saptamani