| adela_5527 a întrebat:

A folosit cineva sampon Favisan pentru cresterea parului? functioneaza?

4 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

La mine rezultatele au inceput sa se vada cam la o luna si jumatate de la prima utilizare.

| LifeFail a răspuns:

In general produsele de la Favisan sunt destul de ok, am incercat unele dintre ele.Despre samponul pentru cresterea parului nu stiu ce sa zic, n-ar fi chiar in regula sa te iei dupa toate sfaturile care iti sunt date, depinde de persoana. Poate la unii functioneaza, la altii nu. Eu zic sa-l incerci, s-ar putea sa dea rezultate.
Bafta si numai bine! love struck

| zuzu_8584 a răspuns:

Am folosit si functioneaza... dar nu brusc. big grin trebuie sa astepti cam 1 luna 2 sau chiar mai mult pentru a vedea deferente si binenteles depinde si de structura parului
love struck