| anonim_4396 a întrebat:

Funda! daca am miopie ( 1, 50 la ambii ochi ), are ceva daca nu port ochelarii tot timpul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sensitive a răspuns:

Si o prietena de-a mea are miopie. Cati ani ai?

| KubetiiOO a răspuns:

Da,are ceva! Tu trebuie sa porti tot timpul ochelari.Mai ales ca ai miopie este neaparat sa porti ochelarii.succes! Fundita?puppy dog eyes:*

| XatomisX a răspuns:

Nu are nimic numa ca nu vezi bine laughing eu ii pot cand am nevoie si am 1 si 0.75