| TheMoon15 a întrebat:

Funda! Hormonii de crestere sunt buni? Am inteles ca e posibil sa iti stagneze inaltimea. E adeverat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hormonii de crestere sunt produsi de corpul tau si ajuta la cresterea ta, in perioada copilariei.

| JicaContra a răspuns:

Sigur ca sunt buni, o sa iti creasca nasul, urechile si limba pana... nu mai are loc in gura, so... gggg

| Dana1999 a răspuns:

Hormonii de crestere ii ai in tine. Dacă nu ai avea, ti ar da medicul tratament.

| xilef123 a răspuns:

Si duc si la impotenta

| Anonimus107 a răspuns:

Omule, sa nu faci vreo prostie sa iei cacaturile alea de chestii chimice ca nu iti face bine. Bleah, nu sunt alea sanatoase deloc! In viata o sa ai mari probleme de sanatate si o sa regreti amarnic! Mai bine faci un sport ceva...gen baschet sau inotul. Incerc sa te ajut, nu te critic =)