| TheMoon15 a întrebat:

Funda! Mi-au aparut niste bubite pe fata. Am auzit ca poate e de la toxinfectie alimentara, dar chiar nu vreau sa ma duc la un doctor. Intrebarea mea e, trece de la sine? Si daca da, in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Nu trece de la sine daca e vorba de toxiinfecţie. Trebuie să te duci la medicul de familie să îţi dea pastiluţe sau o cremă după ce evident te întreaba ce ai mâncat. Poate fi vorba si de zona zoster, zona zoster trece de la sine, dar acum nu știu, mai bine mergi la medicul de familie, noi nu știm ce ai tu. Dacă știi ca ai mâncat mâncare procesată cum ar fi mezelurile în ultimele zile, 100% ai toxiinfecţie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va trece de la sine daca pe urmatoarele 7-10 zile vei tine un regim alimentar adecvat numai cu legume si fructe, FARA: lapte, branza, oua, carne, dulciuri.

| CiprianBombardierul69 a răspuns:

Ai incercat sa te masturbezi? poate ai o dereglare hormonala care se va regla prin eliberarea de estrogeni si progesteroni negativi prin secretii corporale excitante

| TheMoon15 explică (pentru CiprianBombardierul69):

Sa fiu sincer, am incercat ieri de doua ori. Prima data am reusit si am ajuns pana aproape de terminare, dar nu mi-am mai stimulat penisul. A doua oara am simtit o durere pe penis si nu am mai continuat.