| ady960 a întrebat:

Funda pana la ce varsta cresc fetele ma refer la inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnaEvelynna97 a răspuns:

Hello! De obicei, pana in jurul varstei de 18-21 de ani, dar difera la fiecare organism. Funda? :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De obicei se opresc si ele din crestere undeva pe la 18 ani.

| kar1GaNNN a răspuns:

Pana la 16-17 ani happy

| justsummer a răspuns:

Pana la 16 ani, dar la 18-19 se inchid definitiv inelele de crestere.