| Parlit a întrebat:

Funda pt cine imi spune un program de alimentatie care sa coste pana in 150 lei, sa cuprinda 100-110 prot si putine grasimi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Maios a răspuns:

Ca tot este postul in perioada aceasta iti recomand urmatoarele alimente/mancaruri conform cerintelor tale:
- salate de fructe/legume.
- peste in abur.
- O Cana! de vin rosu[ajuta la coagularea sangelui si eliinarea grasimilor]Nu in cantitati mari si dupa masa.
- jumatate de ora de stat la masa ca sa nu fugim cu stomacul incarcat
- odihna minim 10 min. dupa fiecare masa
- igiena stricta
- minim 3 mese pe zi
Asta este cel mai bun regim alimentar si fara stres!

P.Stongueoti alterna mancarurile in fuctie de locul in care te afli si fara mancaruri de fast-food in exces, odata pe luna este suficient!

| Parlit explică:

Sa specific 2600 cal