| Laurici :x a întrebat:

Funda love struck as dori sa stiu ce acte sunt necesare pentru revizuirea unui certificat de indemnizatie - grad accentuat pentru Directia generala de proctectie si asistenta sociala si protectia copilului Dambovita. As vrea cat mai multe informatii sigure.Multumesc si promit funda raspunsului bun :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Informatiile le gasesti pe site-ul Directiei, aici: http://www.dgaspcdb.ro/......20001.jpg. Numai bine!

| Laurici :x explică:

Multumesc dar mie imi trebuie pentru adulti nu pentru copii laughing
pentru bunica laughing