| RocsiiD a întrebat:

Heei. Am nevoie de cateva sfaturi. Am avut varicela, si am avut cateva si pe faţa. Mi le-am rupt cateva. din greseala.si mi-a ramas rosu acolo.sa vede urat. si maine merg la scoala si nu vreau sa mi se vada pe faţa acele bubiţe. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi, va rog? Ce pot sa fac sa nu se mai vada.macar cateva. FUNDA pentru cel mai bun raspuns. Restul, voturi! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pinkpupix a răspuns:

Sa-ti dai cu corector si cu fond de ten, asta daca vrei sa nu se vada, insa daca vrei sa nu-ti ramana semne ia-ti un unguet de la farmacie se numeste Cicatrizin (costa in jur de 5 lei) si este foarte bun.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Da cu crema si cu putin fond de ten