| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am o chestie mare ca un cucui la cap si e acolo de 7 luni, mai am alți 2.
Cel mai mare este localizat in partea stanga in drept cu urechea si unul este localizat la tampla si calelalte in parti opuse aproape de gat. Ce poate fi? Pot sa mor? Doctorul de familie a zis ca nu e nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai doctorul nu ti-a zis, ne intrebi pe noi? De ce ai fost la el?

| Lawliet14 a răspuns:

Trebuie sa mergi din nou la doctorul de familie ca sa-ti faca trimitere la un specialist.