| plictiseala12 a întrebat:

Hei. asta e intrebare de fete X_x mi-a venit ciclu prima oara si mi-a venit mult cateva zile cam 4 dar acum nu mai imi vine... nu e ciclu, am racit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xFunkyGirlsX a răspuns:

Pai ciclul iti vine numai cateva zile.Si sa stii ca in primii ani nu o sa iti vina regulat si sa fii pregatita.plese funda!

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pai e normal sa iti vina numai zile!
stai linistita!
oricum, la inceput in primele luni nu o sa iti vina regulat!

| oanaoana23 a răspuns:

Stai linistita. nu e nimic grav. asa e normal sa fie, pana se regleaza trec ani. daca mai ai intrebari iti raspund cu placere. funda?

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

De cat timp nu ti-a venit?