| Maddiii a întrebat:

scuzati de intrebare dar este ff urgent! intrebare pentru fete : deci mie prima oara mi-a venit ciclu la 13 ani apoi imi venea o luna da o luna nu si acum de circa 4 luni nu-mi mai vine dolc! ce ar insemna asta? este ceva grav? si de ce nu-mi mai vine? astept raspunsurile voastre si ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| AdelaElena20 a răspuns:

Pai normal este ca dupa prima menstruatie exact dupa 2, 3 luni sa iti intarzie o luna, asta e normal, dar daca a intarziat 4 luni ar trebui sa faci un examen la ginecolog sa vezi daca nu ti s-a format chist sau alceva.