| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna! am si eu o problema! in urma cu cateva zile a inceput sa ma doara stomacul si sa ma balonez cu usoare dureri in zona de jos a burtii. Mentionez ca in mai putin de 2 zile trebuie sa imi vina menstruatia. Aseara am avut dureri foarte mari si eram foarte balonata. Mergeam prin casa ca si o gravida, nu stiam ce sa mai fac asa ca m-am pus sa mananc ceva deoarece nu mancasem mare lucru si m-a lasat oarecum... dar balonarea nu dispare, iar durerile de jos inca sunt prezente dar nu sunt foarte mari. Oare de la ce este? Probabil ca sunt in acea perioada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se intampla sa te doara cu cateva zile inainte, stai linistita. mi se intampla si mie uneori. alteori ma doare spatele cu cateva zile inainte. asteapta sa vezi daca te mai doare si dupa ce iti vine.
numai bine!

1 răspuns:
| Ana878 a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor el o sa iti spuna ce sa faci.