| Bbdemm24 a întrebat:

Hei. de ceva timp pe corp in zona picioarelor mi-au aparut ca niste cosuri, dupa ce se sparg imi raman pete. cu ce as putea sa dau sa dispară petele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tratarea petelor foloseste Skinoren gel 15%, trateaza si cosurile dar eu il consider excelent pentru pete.

| lucius42 a răspuns:

Bethanten frate. vreo 20 de lei...si eu am avut multe probleme cu piela bube.mancarimi si au trecut de fiecare data