| NowForYou000 a întrebat:

De un an am niste pete maronii in zona picioarelor. Am inteles ca este foliculita, ca ar fi din cauza epilatii. Si da, cred ca sigur mi-au aparut petele din cauza epilatii cu bigul. In fine, chiar nu am timp sa merg la un dermatolog. Am gasit pe net o crema, spun ei ca poate trata petele. Crema se numeste Kerato Liz. O stie cineva? Ce parere aceti despre ea? Merita sa o cumpar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru producatori merita. big grin
Iar daca petele sunt mai evidente decat firele de par epilate, atunci alta data gandeste-te intai ce faci si ce efecte va avea.

Pana atunci, plaja regulata de soare in orele de dimineata ajuta sa se regenereze pielea in cursul verii si isi va reveni culoarea.