| crTy a întrebat:

Hei dragilor,
Am nevoie de ajutorul vostru pentru realizarea unui proiect.
Care considerati ca va sunt viciile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Tigari. bautura, femei maritate!

| alina2k18 a răspuns:

''Care considerati ca va sunt viciile?''
Pai fumatul, tendinta de a fi dezordonata, impulsivitatea.
Ah si lenea laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile pot fi considerate un viciu? Daca nu citesc ceva o zi simt ca nu e ok.
Mai imi plac dulciurile, clatite, cozonaci, chec, ciocolata, salam de biscuiti.
Mai imi plac jocurile pe calculator deoarece inca nu mi-am luat consola happy

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ne spui ce dulciuri consumi si ce faci in timpul liber laughing
Tu ai habar ce inseamna VICIU?
laughing