| gondoras a întrebat:

Hei girls, am si eu o intrebare. este normal sa te doara sanii inainte de menstruatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaBriinaa a răspuns:

Heii,da! Si inainte, dar si in timpul menstruatiei. E posibil sa te doara si burtica, dar stai linistita, ia o pastila si va trece. :** Pana la urma asta ne e soarta, suntem fete. laughing

8 răspunsuri:
| usernamealy a răspuns:

Pe mine ma dor, cred ca e normal.

| Ruxandra15 a răspuns:

Da,depinde de fiecare fata eu am dureri groaznice de cap si imi este greata. Mai poate fi o explicatie ca iti cresc sau te-ai lovit.

| Wukii a răspuns:

Da, este normal.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Da in unele cazuri de fete si nu in alte cazuri.

| borntotwerk a răspuns:

Da,este normal.

| MeddyMaddy a răspuns:

Da.

| aria1996 a răspuns:

Da e ceva normal aceasta e una din ele mai sunt durelile abdominale, durerile de spate si sa te doara sanii happy

| Mădă2016 a răspuns:

Da tongue, dar pe mine nu ma doare absolut nimic laughing, rareori se intampla sa ma doara burta laughing) in rest nimic tongue