| ingerashpierduth a întrebat:

Cu cat timp inainte de menstruatie incep sanii sa doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare organism e diferit, cum si ciclul menstrual are durata diferita de la persoana la persoana asa si diferitele dureri.

| Harley18 a răspuns:

Cateva zile, este posibil si cu o saptamana inainte asta ar fi un maxim depinde de fiecare organism.

| DraganMadalina a răspuns:

In jur de o saptamana, mai putin de o saptamana, depinde de fiecare persoana