| Simona1272 a întrebat:

Hei! Inainte fumam Winston Xpression duo(cu doua bile) si avea gust de mere, dar de la un timp are gust de menta...Stiti cumva daca se numeste altfel cel cu aroma de mere sau daca se mai fabrica? ce tigari aromate mai stiti? Cum vi se pare Kent Mix Aroma sau Kent Mix Azure?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Winston e mai bun cele de la kent nu imi plac, poate ti se parea tie dar express duo nu avea gust de mere era mentolat mai mereu, cel putin mie asa mi se pare si fumez numai d-alea.

| Simona1272 explică (pentru MihaiNicu23):

Anul trecut imi luam mai mereu, si atunci nu se schimbase...

| AlexSalling a răspuns:

Ca fumator ajungi sa incerci mai multe tipuri de tigari daca ceva nu-ti place. Nu stiu daca cel cu mere se mai fabrica, dar Kent Mix Azure este parca mai bun decat orice alta marca. Obsnuit in a fuma Vogue (scobitorile alea), este mai bun Mix Azure.

| Simona1272 explică (pentru AlexSalling):

Am fumat Vogue, cel cu menta este un pic mai bun dupa parerea mea dar nu sunt deloc tari