| Adrianamb100 a întrebat:

Hei. M-am trezit cu o durere groaznica de cap, de fapt asta patesc de vreo 2 luni si ma inteapa tampla stanga tot timpul zilei. Ametesc dar nu ma impiedica sa imi desfasor activitatile. Ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar fi cazul să mergi la un medic.

| oz_1736 a răspuns:

Cauzele pot fi foarte multe si numaidecat grave. Fara analize nici medicul nu-ti raspunde. Ar fi o posibilitate sa ai nevoie de ochelari si nu stii. Banuiesc ca de nurofen esti satul, dar mai ia cateva pana mergi la medic