| lelia00 a întrebat:

Hei. Mi.a venit ciclul pe 7 septembrie si la cateva zile a inceput sa ma doara burta si jos, ma doare si imi ghiortaie. Acum ma doare si spatele ( desii ma durea spatele de mai de mult timp) si cateodata piciorul stang. Ma doare capul mai mereu si am stari de ameteala. Vreau sa mentionez ca nu imi vine ciclul regulat de ex imi vine o luna si a doua luna si dupa, dupa doua luni. Am 14 ani si nu am avut contact sexual. Ma ustura/doare cateodata jos, cateodata miroase urat cand fac pipi si are ceva petele albe micute in el. Mi sa umflat burta, am o senzatie de balonare si imediat dupa ce mananc am o senzatie de greutate. Cateodata imi vine si sa vomit, va rog ajutati.ma. Nu stiu ce am, nu pot dormii nici noaptea pentru ca ma gandesc numai la chestiile astea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vorbeste cu mama ta, ai infectie si trebuie tratata corespunzator.
CM asa este la inceput pana se regleaza.
Un control cat mai urgent!
O seara bunahappy

| lelia00 explică:

Cum poate fi asta o infectie? Ma doare tot corpul.