| mispis a întrebat:

Hei.Pasta de dinti Sensodyne e buna de ceva? Vreau sa stiu de la cineva care a folosit-o/inca o foloseste.In ultima vreme, ma dor dintii la rece, fierbinte, cand mananc un mar, ...De asta intreb.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IrInA9618 a răspuns:

Eu mai am crize de sensibilitate dentara, si atunci aplic sensodyne si stau cu eu mai mult timp, fara sa ma mananc nimic si trece, dar nu am incercat-o un timp indelungat pentru ca mi se pare ca nu imi curata dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit-o jumatate de an... dar nu ma laud.nu prea ma ajutat

| Hottie a răspuns:

Da
e foarte buna eu am folosit-o si n-am mai avut probleme de-asteawinking