| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Tin o dieta disociata, si atunci cand trebuie sa mananc legume, mananc uneori porumb fiert. Este ok? Ca multi mi-au zis ca ingrasa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca il mananci in cantitati moderate nu cred ca are vreo importanta. El are in compozitie sirop de fructoza iar asta au cam toate fructele, asa ca nu ar trebui sa ingrase.

| buff1 a răspuns:

Hei am tinut si eu dieta si nu a dat nici un efect, mai tare m-am ingrasat, dar o prietena mia recomandat sa fac sport(de gen:exercitii, seara sa fug, joc volei) si chiar a dat roade am ajuns la o greutate de 42 kg de la 56kg, incearca si tu sper ca te va ajuta