| finettibananee a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns..de cateva luni mi-e rau.
Am dureri de cap, febra, insomnii, ma trezesc si mai obosita de cat eram.Ma enervez repede si tremur.
Burta ma tot doare si am probleme..ba in stanga, ba in dreapta sau mijloc.Aceiasi problema ma mai doare si inima..ma ineteapa.Imi vine sa vomit si ma ameteste in cap. ochii imi sunt rosii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

URGENT la medic. Nu e de glumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu, cand nu am febra intotdeauna e nelocalizata*plange*
pun limba mielului in salata pentru febra si dimineata cand ma trezesc groaznic fac ceai de siminoc.
http://www.scribd.com/......ysica-2001
medicamentele mele sunt si mai dureroase dar tu poti sa mergi la un internist, ceva...

| printesa00 a răspuns:

Draga anonim, trebuie sa te duci sa te consulte un medic.Asta te sfatuiesc. Apoi sa iei pastile si banuiesc ca vei fi bine.