| SquidFTW a întrebat:

am o intrebare... Este rau sa fumezi tigari electronice, fara nicotina... doar flavor-ul, eu nefiind fumator?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este mai rau decat fumatul tutunului in sine, pentru ca, contine substante chimice care fac la fel de rau plamanilor, ca si tutunul.
http://www.descopera.ro/......le-clasice

http://www.gandul.info/......ca-9527157

| OanaDs a răspuns:

Da este foarte rau!
Daca nu esti fumator nu vad cu ce te-ar ajuta electronica?!
Nu merita pentru a impresiona gasca de prieteni sa iti distrugi sanatatea! kiss eu m-am apucat de fumat dintr-o prostie...sa ma dau importanta, dupa un an am vrut sa le las dar nu am putut, era prea tarziu, eram dependenta deja! fumez de 7 ani si consider ca e cea mai tampita decizie din trecut! Nu fa ca mine! Nu incerca sa impresionezi pentru ca tot in defavoarea ta este!
Faci cum stii tu! kiss