| Bizzle a întrebat:

Am un chist sinovial in mana stanga, cam la incheietura, cam de vreo 4 luni cred.La inceput era destul de mare,sa zic asa, insa am citit ca normal ar fi sa doara? insa nu simteam nimic. Apoi s-a retras o perioada acum a aparut iar si doare destul de tare.
Am citit ca ar trebui sa fac o operatie sa dispara/sal scoata, nu mai tin minte.
Ar trebui sa merg la doctor sa vorbesc ce si cum sau sal mai las asa? Ceva opinii?
Ofer si funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Mergi la medic.Am cunoscut si eu o persoana care a avut ceva de genul, nu mai stiu sigur daca chiar problema ta.A facut operatie si a fost totul ok.

| densia a răspuns:

Du-te la medic happy.

| densia a răspuns:

Ii aparuse si sorei mele asta iarna happy a fost la medicul de familie...a spus ca trebuie sa se opereze dar sa mai astepte pana se incalzeste afara happy pana a venit primavara a disparut. acum iar are dar nu se vede tare.e mai mic ca prima data

| densia a răspuns:

Ii aparuse si sorei mele asta iarna happy a fost la medicul de familie...a spus ca trebuie sa se opereze dar sa mai astepte pana se incalzeste afara happy pana a venit primavara a disparut. acum iar are dar nu se vede tare.e mai mic ca prima data. du-te la medic