| IRedQuee a întrebat:

Hei TPU, am vazut mai multe site-uri in care scria despre pomusoarele de goji. Si am vazut multe poze gen before and after. Si ele spuneau ca intr-o luna - 2 au slabit 10, 20, 30 de kg. Ideea e ca mi-am cumparat si eu o punga d goji deshidratate si nu vad nicio schimbare. Credeti ca e o facatura? spuneti-mi va rog cum se consuma si daca chiar funcioneaza dau fundita.;;]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Stai linistit. E poveste.
Din pacate singura metoda este sa consumi mai multa energie decat obtii din mancare/bautura.

| Pantea_Cezar_2000 a răspuns:

Salut sunt cezar si maicamea mi-a cum parat si le consum astfel happy :
-in ceai, adică le fierbi dar nu le arunci le lași acolo si atunci cand vrei săi bei iti pui si cu cojile alea fierte si le bei.Eu le beau înlocuit de apa uneori doar dupa antrenamente sau deaste beau apa.Sau le mănânci cam o cana.
Sper ca te-am ajutat.pa.happy daca vrei poti sa imi dai fundita.