| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am mancat niste rosii si nu erau cine stie adica erau in parga si numai piei straight face. Dupa aceea am mancat 3-4 foi de varza murata si m-a durut burta toata noaptea crying, dimineata am vomitat si acum ma dore burta de mor straight face. Pss am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Incearca sa iti pui la burta o sticla cu apa fierbinte sa te lase durerea si consulta un medic mai ai si varianta sa stai pe WC o zi intreaga in caz ca esti deranjat la stomac