| Aritzu2000 a întrebat:

Astazi " ma voi opera"de pilomtrixoma pe spate. Este un fel de cos negru sub piele care creste iar eu trebuie sa il scot la spital. Este foarte mic si nu prezinta dificultati. Doar ca imi este frica la anestezie. Ma va durea? Cum este? Este o durere suportabila? Am tot cautat pe google despre aceasta anestezie dar nimeni nu a intrebat daca doare anestezia, poate ca sunt mai fricoasa de fel. Urgent, ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Intreaba medicul, stie mai bine ce si cum va fi interventia