| MariaAna01 a întrebat:

Este buna pasta de dinti : colgate advanced white?
Adica chiar albeste dintii sau este fake?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Sunt cam fake-uri toate pastele pentru albit! nu se vad rezultate uimitoare! incearca dupa periajul cu pasta, sa periezi dintii cu bicarbonat de sodiu, de doua ori pe saptamana!
succes! happy

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Mare efect nu au, mai mult fiind pentru reclama.

Sanatate!

| pLeX a răspuns:

Peste pasta de dinti, pui putin bicarbonat.

sau era una crystal...cv vechi si mega ieftin.

si mai merge sa te speli si cu sare de bucatarie pe dinti.

pe toate le-am incercat si au efect.