| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP a întrebat:

De ceva vreme tot vreau sa slăbesc! Am tinut dieta Rina si am alergat insa mereu slăbesc la picioare ..Am picioarele subtiri si burta si șoldurile mai mari! Dati-mi si mie niste sfaturi
Va rog ....innebunesc cand stiu ca ma chinui foarte mult si slăbesc fix de unde nu vreau! Intr-adevar nu prea fac exercitii fizice deoarece timpul nu imi permite am programul încarcat si fac destulă miscare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Deliaaa2003 a răspuns:

Abdomene..insa daca adta este constructia corpului tau..este cam greu sa slabesti acolo unde vrei.