| Ioana12p a întrebat:

Îmi poate recomanda și mie cineva o carte care v-a ajutat să slăbiți definitiv, vă rog? Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista draga o carte miraculoasa. Slabitul este o operatiune care se face in timp si difera de la persoana la persoana.
O carte care promite diete miraculoase este o carte mincinoasa.

Răspuns utilizator avertizat