| Alina_Alii_1999 a întrebat:

Imi spuneti va rog ce functii pot ocupa cu Ingineria Medicala? Spuneti tot ce stiti laughing.Cei care se ocupa de RMN pot fi absolventi ai acestei facultati? Este mai ok Ingineria Medicala decat o postliceala de asistenti? Astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adiadictie a răspuns:

Eu nici nu am auzit de ea dar pare impresionanta. e super ok sa lucrezi in industria medicala. succes